הי. ברוכים הבאים לבלוג שלי. שמחה שהגעתם!
נעים להכיר: אני מיקה יסוד. אשת תוכן, אשת מוזיקה, יזמית, רעייה, אמא,
ומטפחת ג’ונגל אורבני בבית.

אתחיל מהשורה התחתונה: אני מאמינה שכל אחד ואחת יכולים להנות מהדבר הנפלא הזה שקורים לו גידול וטיפוח צמחים שמחים במרחב הביתי. וש’אצבעות ירוקות’ זה בעצם מיתוס. זו הסיבה שהקמתי את הבלוג הזה ואת הקהילה הזו, ובזה הוא (והיא) עוסקים.

זו אני, מיקה יסוד

עבר.


ב-12 השנים האחרונות המקצוע העיקרי שלי בכלל היה די.ג’יית ואשת מוזיקה. כן כן. 🙂 
תקלטתי במאות חתונות וארועים ושימחתי במצטבר כנראה כמה עשרות אלפי אנשים, עם המון מוזיקה טובה. מוזיקה זה קסם. ביננו, באיזשהו שלב בשנתיים האחרונות התחלתי לרצות שזה יחזור להיות תחביב ויפסיק להיות מקצוע. 

לצד זה התעסקתי לאורך השנים גם עם לא מעט פרוייקטים דיגיטליים (נהדרים בעליל) של ניהול וייצור תוכן ברשתות החברתיות. אוהבת את הרשת. ואינטרנט זו אהבה בלב.

לפני כן עסקתי בחינוך (מיוחד) ולפני כן, בשתלנות.
עבדתי תקופה במשתלה (משתלת בית ירוק המיתולוגית, כשעוד היתה בסיבוב מוצא), שמה רכשתי את הבסיס המאוד מעשי והידע שיש לי על צמחים.

הם תמיד היו שם, כבדרך אגב מובנת מאליה. תמיד היו עציצים בחוץ, קצת בבית, שומדבר מיוחד. ישראל מדינה מאוד ירוקה וצמחים הם חלק מהחיים של כולנו. (וכמה טוב שכך)

בשנה האחרונה קרה לי משהו מיוחד עם התחום הזה. התאהבתי. I WENT BABNANS!

כאמור אני גם אשת דיגיטל וסושיאל וחוץ מלפתח אובססיה ולגדל המון המון צמחים, התחלתי גם לחקור את התופעה המופלאה הזו, שקורית מסתבר בכל העולם. את המה, הלמה, האיך. את הכל בעצם. מה שיותר ירוק.

איפה חקרתי? ניסיתי למצוא תוכן איכותי בעברית, ואם אפשר שיהיה טיפה שיקי. אבל זה לא ממש עבד. בשלב הזה פניתי באינסטגרם כמובן. זו ה-ממלכה הגלובלית לעניני אורבן ג’ונגל. ממלכה ירוקה קסומה ובינלאומית בעליל.
לא תאמינו כמה ידע מעשי אפשר להשיג בה היום. פרייסלס.

אני רואה את זה ככה:

מעבר לטרנד יש כבר לייף סטייל.
זה כשהטרנד הופך מקוריוז אופנתי חולף לדרך חיים;
ומעבר ללייף סטייל יש ידע שצריך להבין ועקרונות שצריך לפצח.
כי כשמפצחים אותם מצליחים לגדל צמחים שמחים ומשגשגים לאורך זמן.

ובכל זה הבלוג שלי יעסוק.
אז ברוכים הבאים. תרגישו בבית 🙂

בואו לצמוח איתנו – אתם מוזמנים להצטרף לקהילה, לקבוצת הפייסבוק הנהדרת שלנו. לשתף, להתייעץ, להשוויץ, להתמרמר, לאתגר. וכל מה שעושים בקרב אנשים בעלי ענין משותף.
הלוואי ותרגישו בבית

מיקה

צמחי בית טרופיים by my urban jungle
צמחים זה אושר